Безсмислено е да се коментира защо не се получи вчерашния протест против високите монополни цени на горивата у нас.
Щом не протестирате - значи ви харесва.
Щом ви харесва - не се оплаквайте, че не стигат парите!
На изборите гласувайте за комунистите и Рапоня, и нещата ще се оправят изначално и окончателно - още един милион емигранти от Республика Болгария!
Амин!
Дори и Мунчо няма да го има - ще бере цитруси в Гърция, а "умните" и "нормални" българчета ще берат души по българско и ще обслужват венозно, орално, анално и напълно закономерно собствените си мъчители!
Пада им се - да го духат!
Православието ни е в същите ръководни ръце като правосъдието ни
-
Другарки и другари, правоверни по отношение на комунизма-атеизма в не
толкова далечното минало, днес се изживяват и изявяват в България като
по-православни...
Преди 3 часа

Няма коментари:
Публикуване на коментар
Коментарите са Ваша отговорност