Имах желание да честитя празника на труда 1-ви май.
Замислих се.
Разгледах малко стари снимки ...
И се отказах.
Я другой такой страна не знаю
где вольно дышат человек...
А аз знам такава страна, где концлагерите бяха само 67 и пак толкова волно се дишаше, че чак пращяхме от щастие!
Субектът като индиец
-
Дали мислещият и емоционален субект, тази „тъмна Индия“ на практиката и
теорията, ще успее да се освободи от ролята си на колониална суровина за
социалните...
Преди 8 часа


Няма коментари:
Публикуване на коментар
Коментарите са Ваша отговорност